1. YAZARLAR

  2. M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

  3. AKP’ye rağmen, birlikte yaşamak…
M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

Ortakses
Yazarın Tüm Yazıları >

AKP’ye rağmen, birlikte yaşamak…

A+A-

 “Kürdistan” hayali kuranların hiçbir resmi haritada olmayan, uydurdukları isimle  “kobani” gerçek ve resmi ismiyle  Ayn-el Arap’ta iki cani terör örgütü olan PKK(YPG) ile IŞİD çatışması bahane edilerek PKK tarafından şehirlerimiz yakıldı, yağmalandı ve İSYAN PROVASI yapıldı.

PKK denilen ve bölge insanıyla müştereği olmayan, Marksist-Leninis-Ateist 40 bin insanımızın katili ERMENİ TERÖR ÖRGÜTÜ mensupları, siyasi uzantısı HDP’nin çağrısıyla sokaklarda ellerinde PKK paçavraları, dillerinde “Kürdistan” naraları, şehirlerimizi savaş alanına çevirdi.

2 polisimiz kalleş saldırıda şehit oldu, 33 sivil hayatını kaybetti ve yüzlerce yaralı var. İçinde ambulanslarında olduğu 531 polis aracı, 631 sivil araç yakıldı. 214'ü okul olmak üzere, 4 binin üzerinde işyeri, aralarında Kur'an Kursları, müzeler, kütüphaneler de bulunan bin 122 bina yakıldı, yıkıldı ve yağmalandı. Hedeflerinde özellikle bilimin oluşu ayrıca düşündürücüdür.

AKP-PKK'nın hukuksuz gayr-ı meşru "AÇILIM" beraberliği, Kuran-ı Kerim’i, Türk Bayrağı’nı, okulları ve Atatürk büstlerini yakan, ön ayakları KUTSALLARIMIZA uzanan YARATIKLAR doğurdu. Bir düşünün lütfen! AKP iktidarı öncesinde kutsallarımıza böyle saldırı yaşandı mı?

AKP’in “AÇILIMI” , SADECE DOĞUDA DAĞLARA SIKIŞMIŞ VE BİTME NOKTASINA GELMİŞ PKK TERÖRÜNÜN GÜÇLENDİRİLEREK, Türkiye’nin tamamında şehirlere S’AÇILIMINA neden olmuştur. TERÖRE TAVİZİN DAHA BÜYÜK TERÖR DOĞURACAĞINI, VATANIMIZI TERÖR CEHENNEMİNE ÇEVİRECEĞİNİ defalarca söylemiştik.

AKP’nin PKK ile flörtü sonucu devletin kontrolünden çıkmış illerde son çare olarak başvurulan ve 22 yıldır ilan edilmeyen SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI ilan edilmek zorunda kalındı. Yasağın bile işe yaramaması, bölgede devlet otoritesinin kalmadığının kanıtıdır.

IŞİD, %70’i Avşar Türkmenlerinin oluşturduğu Türkçe konuşulan Telafer’e girdiğinde ve sivilleri acımasızca katlettiğinde ne AKP Hükümetinden, ne de dünyadan bir tepki geldi mi?

Eleğe dönmüş sınırlarımızı terörden ve kaçakçılıktan iyi bilirsiniz. Şehirlerimizi yakacağınıza yürüme mesafesindeki Ayn-el Arap’ta paçavralarını taşıdığınız PKK’nın yanında IŞİD’e karşı gidin çatışın. Ne? Onlar gaz ve su sıkmıyorlar mı diyorsunuz?

Medya ve yetkililer kamuoyunu yanlış bilgilendirmektedir. Uluslararası alanda PKK ve İŞİD terör örgütü olarak kabul edilmiş iki cani örgüttür. Çatışmada iki terör örgütünün çatışmasıdır. Bu çatışmadan kaçan 200 bin sivil Türkiye’ye sığınmıştır. Ayn-el Arap’ta silahsız sivil yoktur.

Sözde medeni Avrupa bile kabul etmezken sizleri Saddam’dan, Esad’dan ve IŞİD’den kaçıp Türkiye’ye sığındınız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti dışında var mı başka güvenceniz? Ekmeğini yediğiniz çanağa, Türkiye’ye verdiğiniz her zarar sizin yok oluşunuzdur.

Bin yıllık kardeşliğe 12 yıllık kalleşlik BÜYÜK DARBE vurmuştur. İnsanımız Kürt ile PKK’yı ayrı tutarken, AKP’nin “AÇILIM” diyerek Kürtler adına PKK’yı muhatap alması Kürtleri PKK’nın kucağına itmiştir. Sağduyulu sessiz çoğunluk, PKK İLE ARASINA KALIN KIRMIZI ÇİZGİ ÇEKMEYENLERLE BİRLİKTE YAŞAMAYI ARTIK SORGULUYOR… BİLESİNİZ…                            15 Ekim 2014   ANTALYA                               M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ    

https://twitter.com/FevziKuckkahvci                                                 [email protected]

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.