1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. Türk Birliği ve dört parmak!
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

Türk Birliği ve dört parmak!

A+A-

Bu savaşta din kardeşi dediğimiz Müslüman ülkeler bizi kınadı. Tehdit etti.

Kan kardeşimiz,Hun Türk'ü Macaristan ise AB kararını 'veto' etti!

Türkiye Cumhuriyeti Devletinden yana oldu.

Bu kararlardan sonra iyice kafama takılan, yıllardır düşündüğüm, fırsat bulsam da Macaristan'a TURAN kurultayına gidebilsem, isteği iyice bu son gelişmelerden sonra iyice hızlandı. İnşallah Tanrım nasip eder!

Sayın dört parmakçı kardeşler; son gelişmelerle ilgili olarak, bu Türk düşmanlığı yapan Arap iktidarları ile (Arap halkı ile değil) nasıl bir araya gelebiliriz? Acaba Rabia işaretini sık sık yapanlar bu durumu hiç düşündüler mi? Bu durum da geçmişten beri tartışılan İslam Birliği nasıl gerçekleşebilir ki!

Bir daha anlaşılmalıdır ki; bir araya asla gelemeyen 20 küsür Arap ülkesi, mevzu Türkler olunca ABD, İngiltere, Almanya, Fransa vb ile birlik oluyorlar. Tıpkı eskiden olduğu gibi çöllerde biz Anadolu ve Turan çocuklarını sırtından kılıçla vuranlar, şimdi masada gavurla bir olup Türk'ü yine sırtından vuruyorlar. İşte bu son harekatla,anladık ki ''Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur!'' Bakınız dini Hristiyan olan Macarlar bu savaşta Araplar'ın, AB ülkelerinin zıddına Türkiye'ye desteklerini vermişlerdir. Bu durum yaşanan geçeğin ta kendisidir!

Ve siz hala DÖRT parmağınızı kullanarak, Uygur Türkünü, Azeri Türkünü, Irak Türkünü, Bayır Bucak Türkmen'ini, Bulgaristan, Yunanistan'da yaşayan Türkler'i hiç görmüyor, duymuyor, onlar için hatta ve hatta camilerde bu aleyhimizde olan Araplar için verdiğiniz vaizlerin binde biri kadar, esaret altındaki Türkler için söz bile etmediniz, etmiyorsunuz.

Sizin çıkarlarınızın emri altına giren, size yalakalık yapan sözde Milliyetçilik taslayan bazıları da tıpkı sizler gibi olmuşlar,gerçekleri görmezden gelip, bizlere kem gözlerle bakıyorlar. Umurumuzda da değil!!!

Gerçekleri elde ettiğiniz basın yayınla ters etmenize, akıl ve bilim sahipleri hiç bir zaman inanmadı ve göz yummayacaklardır. Cahil insanları kandırmanız bu savaş sırasında da ortaya çıkmıştır. Hadi çıkın Türk Milleti'nin karşısına Rabia işaretinizi yine yapın. Beden başka, ruh başka, gerçek başka söz başka cinsinden, biraz aklı olanlar demez mi ki; Bu dört parmak denen Rabia işareti Arap demodesi,b iz Türküz ve bizim işaretimiz Bozkurt işaretidir. İşte bu son savaşta da gerçeği yine ayan beyan gördük. Türk'ün Türk'ten başka dostu yok, efendiler! Sen ne kadar Rabia işareti yaparsan yap, yine görüldü ki adamlar Türk'e düşman!

Peygamber Efendimize ve ashabına onca zulmü yapanlardan, biz Müslüman Türkler hep arkamızdan hançer yedik ve bu savaşta da yiyoruz açıkçası, bu gerçeği artık herkes görmeli...

Macarlar Türktür ve Türk'ün Türk'ten başka da dostu yoktur!

Saygılarımla...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum