1. YAZARLAR

  2. M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

  3. TÜRK MİLLETİ ÖLECEKSİN !..
M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

Ortakses
Yazarın Tüm Yazıları >

TÜRK MİLLETİ ÖLECEKSİN !..

A+A-

Bunu ben söylemiyorum. Bunu 1282 yıl önceden ORHUN ABİDELERİNDE “TÜRK MİLLETİ’NİN ADI SANI YOK OLMASIN DİYE” atalarımız SÖYLÜYOR. Unutmayalım, tekrar tekrar aynı hataları yapmayalım ve “TÜRK MİLLETİ YOK OLMASIN” diye taşlara kazımışlar fakat bizler zihinlerimize kazıyamamışız. “Türk Milleti, Beyleri! Sözümü işitin. Türk Milleti’ni toplayıp, il tutacağını bu taşa yazdım. YANILIRSA ÖLECEĞİNİ yine bu taşa yazdım. Her ne sözüm varsa ebedî taşa yazdım. Ona bakarak BİLİN (ŞİMDİKİ) Türk Beyleri!” Tatlı (yalan) sözlere ve sana dağıtılan hediyelere kanarsan “TÜRK MİLLLETİ ÖLECEKSİN”

 “Yavuz Sultan Selim Han, Yadlar ve Tatlar/Dersaadet’e Han’a kala gelir/ Ya vezaret ya sadaret uma gelir,/ Oğuzlar,/Dersaadet’e Han’ı göre gelir,/ Ya malın, ya canın vere gelir./  diye Türk olmayanların Türk’ten vezirlik ve sadrazamlık yani makam ve mevki istediklerini, Türklerin ise Han’ı görmeye, devlet için can ve mal vermeye geldiklerini belirtmektedir. Türk Milleti için can ve mal verenler hep Türkler, mevki ve makam kapanlar hep Türk olmayanlar. Bu haksızlık değil mi?”

Tarihimizde de birçok kez görüldüğü üzere Türk Milleti’nin UNUTMAK VE AŞIRI İYİ NİYET GÖSTERMEK gibi çok önemli MİLLET ZAAFI  vardır. Cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla döşelidir.” Büyük bedeller ödememek için düşman daha Ankara Polatlı’ya gelmeden, İstanbul’a, girdiğinde uyanılmalıdır. Türk Milleti farkında mısın? POLATLI SINIRI DA ÇOKTAN GEÇİLDİ. BU KADARIDA OLAMAZ, BUDA YAPILMAZ DİYECEĞİN BİR KIRMIZI ÇİZGİN KALDI MI? ALLAH AŞKINA, PEYGAMBER AŞKINA, PİR AŞKINA BİR DÜŞÜN !

Minarelerin süngü olduğu şiiriyle sözde ve kurgulanmış bir mağduriyet kapısı açan ve sonra KRONİK MAĞDURA dönüşen bir ADAY için aynı Ziya GÖKALP ne diyor: “Karacık Dağı'ndan Kıpçak Çölü'nden, Gelen atalarım gibi Türküm ben. Bana yol gösteren benden olmalı, Olamaz Türk'e baş Türküm demeyen, Osmanlı kalamaz Türk'ü sevmeyen.”

TÜRK'ÜN ATASI YÜCE ATATÜRK’DE DİYOR Kİ: “Tarihimizi tetkik ediniz. Türk’ün çektiği bütün felâketler, maruz kaldığı tehlikeler ve musibetler hep kendi öz benliğini, millî varlığını ihmâl ederek nereden geldikleri ve ne oldukları, hangi nesle mensup bulundukları belirsiz bir takım kimseleri kendilerine REİS tanıyarak onların şuursuz bir vasıtası olmak mevkiine düşmüş olmasındandır.” (Kılıç Ali, Atatürk’ün Hususiyetleri, s.543)

Hucurat Suresi 13. Ayette, bizi TÜRK YARATAN Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler olsun. Daha fazla hatırlatmalar yapmak isterdim ama biliyorum ki ÇOĞUNLUĞUNUZ okumazsınız. Bu gerçek örnekler BEYNİ KENDİSİNE AİT OLAN VE AKLINI KULLANANA fazlaca yeterlidir. Yalanlara inanıp Türk Devletinin başına yanlış baş seçersen, Türkiye Cumhuriyeti devletinin sonunu başlatırsın. Devletin elinden uçup gider ve TÜRK SORUNU BAŞLAR. TÜRK’ÜN BAHARI DA ARAP BAHARINA BENZEMEZ. Türk Milleti Devlet kurma kabiliyetine HER ZAMAN sahiptir. Cumhurbaşkanlığı Forsu’na gerekirse bir yıldız daha kor. Bilinmelidir ki iş oraya varırsa “YENİ TÜRKİYE” DEĞİL, YENİ TÜRK DEVLETİ’NİN sınırları da  Kars’ta başlayıp Edirne’de bitmez. Türk Milleti üzerine OYUN OYNAYANLAR ATEŞLE OYNAMAKTADIRLAR.

Vakit, ÇOK ZOR ŞARTLARDA, İMKANSIZ BAŞARILARAK KURULMUŞ olan vatanımıza sahip çıkma, 77 Milyon hep beraber bir DUR ! deme vaktidir. Vakit, ayrılıkları, yağmayı, kibir ve haseti bitirme; şu mübarek toprağa YENİDEN sevgi, saygı, dirlik, birlik, ilim, irfan ve huzur EKME vaktidir. Vakit adı olmayan, soysuz bir  "MİLLETİN ADAMI" değil, TÜRK MİLLETİ’NİN ADAMI’nı REİS-İ CUMHUR SEÇME vaktidir.                   04.08.14  S:04.18   Antalya          

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ  [email protected]   https://twitter.com/FevziKuckkahvci

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.