1. YAZARLAR

  2. Abdullah ALAGÖZ

  3. CESURLAR HAREKETİ SAYIN AKŞENER İLE VATAN SATHINDA
Abdullah ALAGÖZ

Abdullah ALAGÖZ

YAD
Yazarın Tüm Yazıları >

CESURLAR HAREKETİ SAYIN AKŞENER İLE VATAN SATHINDA

A+A-

İYİ PARTİ, ülkemizde sosyal fay hatlarının kırıldığı, insanların umutlarının tükendiği, gelecek endişelerinin korkuya dönüştüğü bir süreçte, aziz milletimiz; bağrından çıkardığı CESURLAR HAREKETİ ile Anadolu’yu yeniden birleştirmeye, bütünleştirmeye ve kadim Türk milletinin hikayesini yeniden yazmaya geliyor.

 

Bayrağımızın askeri kışlalardan indirildiği, Türklüğün sorgulandığı, vatan topraklarının düşmana bırakıldığı,hainlerin kahraman ilan edildiği, Cumhuriyetimizin banilerinin hain ilan edildiği bir süreçte Sayın Meral Akşener liderliğinde CESURLAR HAREKETİ partileşerek Türk milletinin makus talihini değiştirmeye karar verdi.

 

İYİ PARTİ hakkında ileri geri konuşanlara önerim, herhangi bir il ya da ilçe kongrelerini ziyaret etsinler. Her türlü ideolojik bağnazlığı ayakları altına almış ve  “sözkonusu vatansa “ parolasıyla kenetlenmiş  ve hedefine kilitlenmiş azimli cesurlar kadrosuna şahit olacaklardır. Biraz konuşmaya, hikayelerini dinlemeye başladığınızda heyecanlanmamanız mümkün değildir.

 

Kimi CHP’den, MHP’den  kimi, DSP’den, kimi ANAP, DYP, AKP  ya da şimdiye kadar hiç siyasette girmemiş insanların olduğuna şahit oluyorsunuz.

 

İYİ PARTİ’ye gelenler toplumun bütün katmanlarına mesup insanlardan oluştuklarına şahit olduğumuz kadar dil, üslup ve tavırları da sanki yılların köklü bir partisiymiş gibi izlenimini vermektedir.

 

Aslında bu konuda çok fazla emek harcandığı da söylenemez. Kendi kültür dinamiklerinize döndüğünüzde orada derdinize deva olacak birleştirici ve bütünleştiri mayanın olduğunu görebilmektesiniz. İYİ PARTİ, bu noktada insanımızı tarihi hafızasıyla tekrar buluşturarak geleceğe yürümesini sağladı.

 

Kavganın, ötekileştirmenin, iftiraların sıradan dil halini aldığı siyasetimize yeni bir ruh yeni bir soluk getirme iddiasıyla Hoca Ahmet Yesevi’nin hikmet dili ile Hacı Bektaşı Veli’nin sevgisiyle harmanlayarak Anadolu insanını  geçmişte olduğu gibi yeniden kardeşlik ruhuna kavuşturmayı başardığını bu kongrelerde rahatlıkla görebilmekteyiz.

Dil, sevgi ve yaklaşımda “Eline, beline, diline sahip ol.” Parolası adeta davranışa dönüşmüştür. Sosyal düzeni sağlamada “Bir olalım, iri olalım, diri olalım.”anlayışı, halka halka vatan sathına yayılmaktadır. Kendilerine adalet terazisini belirleyen gaflet yolcularınının adeta kafaların mıh çakar gibi “Adalet her işte, Hakk’ı bilmektir.”diyerek adaletin mülkün temeli olduğunu bir daha haykıran milyonların iradesine şahit olmaktayız.

Diğer yandan mazlumun yanında zalimin karşısında olmayı kendisine şiar edinmiş Türk milletinin bu hasletini “Gönlü kırık, zavallı ve garib birini görürsen, yarasına merhem ol. Onun yoldaşı ve yardımcısı olmaktan çekinme.” Diyen Hoca Ahmet Yesevi’nin düsturunu hayat tarzı yapmış inanmışlar ordusu, CESURLAR HAREKETİ ve onların inanmış lideri Sayın Meral AKŞENER’in hikayesini yakın zamanda bütün vatan sathında görmekle kalmayacaksınız.

Geleceğin Türkiye’sini şekillendiği, umutların yeşerdiği, hikayelerin anlatıldığı,aşkların, sevdaların, merhametin, adaletin, bilimin, felsefenin, irfanın  ve sanatın yeniden yeşerdiği cennet vatanımızı ve onun üzerinde mutlu Türk milletinin layık olduğu bir yönetim ve geleceğe emin bakan insanımızı göreceksiniz!

Evet can dostlar, bütün olumsuzluklara inat,ikinci bir kuvayı milliye hareketi vatan sathına çıkmıştır. CESURLAR HAREKETİ ,demirdağları eriterek, yeniden ERGENEKON’dan çıkarak geliyor. Yakın gelecekte CESURLAR HAREKETİ ve onun lideri Sayın Meral AKŞENER’i tarih not edeceği gibi Türk milletinin mahşeri vicdanında da taht kuracaktır.

Selam olsun bu Alperen ruhlu, Bacıyan ruhlu CESURLAR HAREKETİ VE ONUN SARSILMAZ LİDERİ SAYIN MERAL AKŞENER’E

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.