1. YAZARLAR

  2. Ali BAYKAN

  3. Aşağıdan yukarıya yapılanma!
Ali BAYKAN

Ali BAYKAN

YAD
Yazarın Tüm Yazıları >

Aşağıdan yukarıya yapılanma!

A+A-

BİZ KOYUN DEĞİLİZ!... ÖNDEN GİDENİN ARDINDAN UÇURUMA ATLAYACAK SÜRÜ DEĞİLİZ!... BÖYLE OLSAYDIK ZATEN MHP’DEN AYRILMAZDIK!...

Bir şey yanlış anlaşılmasın, MHP’yi işgalden kurtarmak amaç ve hedefi ile orada duranlara bir ithamımız yok, çok olsa saygımız var.. Ama bizi MHP’den ayıran “İKİ DUDAK ARASINDAN YÖNETME” üslubudur.. Şimdi geldiğimiz yerde yine “İKİ DUDAK ARASI” alışkanlıklarını sürdürmek isteyenler varsa onlar bilsinler ki bu mümkün olmayacak !.. Olmayacak ! Olmayacak !..

Biz dedik, “Koray Aydın siyaset birikimi en yüksek olandır içlerinde, İSTİFADE ETMEK LAZIM” diye... Ama şimdi yine biz söylüyoruz, “Koray Aydın bu bilgi ve birikimini RAHMANİ değil ŞEYTANİ KULLANDI” diye.. 

Ekürisi Müsavat Dervişoğlu’nun da bu konudaki hakkını teslim etmek lazım..

Genel Başkan MERAL AKŞENER’dir, onun bu konumu HALKIN TEVECCÜHÜ sebebiyledir ve bu teveccüh ARTARAK DEVAM ETMEKTEDİR, halde onu tartıştıracak bir şey yoktur.. 

“Başkanlık Divanı” da Genel Başkan’ın kendi insiyatifidir, kimle isterse onla çalışır... Ama bizdeki, OY VEREN ve OY TOPLAYAN kalabalıktaki genel kanaati de bilsin.. Nelerden hoşnut, nelerden ıstıraplı olduğumuzu bilsin.. Bilmiyorsa bilsin diye yazıyoruz söylüyoruz. A şahsı, B şahsı, C şahsı, neticede “Oy Veren ve Oy Toplayan” kalabalığın sesi olarak.. Ve gittikçe sayımız çoğalarak, sesimiz gürleşerek söylüyoruz, söyleyeceğiz !.. Duyurana kadar.. Sesimiz akis bulana kadar !..

Bir çok “Deve dişi” gibi isim, bir umutla sarılmıştı İYİ Parti’ye.. Ama burada da Bahçeli zulmünün bir başka versiyonunu görünce geri döndüler ve şimdi MHP’yi “İşgalden kurtarma” kavgasına bıraktıkları yerden devam ediyorlar..

ACİL OLARAK VE “GÖZ BOYAMA” YAPMADAN, SAMİMİ BİR ŞEKİLDE “AŞAĞIDAN YUKARIYA YAPILANMA”NIN ÖNÜ AÇILMAZSA İYİ PARTİ’NİN ALTI BOŞALIR, SON RÜZGÂRINI KAÇIRMIŞ OLUR..

* * *
“Aşağıdan Yukarıya Yapılanma”nın modellemesini -bilmeyenler için- gelecek yazılarda yazacağım..

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.