Bahri YILDIZBAŞ

Bahri YILDIZBAŞ

ortakses.com
Yazarın Tüm Yazıları >

Ana&Fikir

A+A-

YouTube videoları, Twet, Instagram, Facebook ile Basın ve TV programlarının bir çoğunda, ülkesinin vatansever insanlarının gönlünde taht kuran; Çanakkale, Dumlupınar, Kocatepe, Hatay, Kurtuluş Savaşı, Sakarya Kahramanı olan, dünyaya meydan okuyan, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurduğu günden bu yana, 1907 Trablusgarp Savaşı’nda gösterdiği başarıdan dolayı, işbirlikçilerin hedefinde olmasına rağmen, yüce bir devlet kurmaktan vazgeçmeyen insanı; siyonist işbirlikçiler 100 yıldır iftira lobileri ile karalayarak, 100 yıllık intikamlarını almak istemektedirler. Onların, kuyruk acıları çok fazla, dinmiyor ve dinmeyecek. Bunu anlıyorum da...

Sosyal medya, tv, basın ve video çekimlerinde, Atatürk’e, Cumhuriyet'e, yetmedi şimdide Sakarya Savaşı ve Zafer Bayramı'na yapılan tüm hakaret ve iftiraların; bir ulusa, silah arkadaşlarına, şehitlere ve gazilere yapıldığının farkında mıyız? Farkında olanlara, söyleyecek sözüm olmaz. Çünkü sığmaz. Peki farkında olmadan, birilerinden duyduğunu, arşivlerdeki kitaplardan okuduğunu söyleyenler. “İftira atmıyoruz, okuduk ve duyduk” dediğiniz kaynaklar sorulduğunda “gizli arşivdir, adını söylemem” diyerek cevap vermeniz. İftiracıların, sahtekarların, beyni olup aklı olmayan işbirlikçilerin yalancısı olduğunuzun farkında mısınız!..

İnanın, perde arkasından bizi izleyen; Türkiye’deki tüm ajanlar, hem kıs kıs gülüyor. Hem de; “Ya biz, bu kadarını başaramazdık.” diye, başkanlarına  bilgi veriyorlardır. Hatta, benim bu yazımı okuduklarında, bana bile gülüyorlardır. Ne hallere düştük. 

Yerel bir gazetedeki, köşe yazılarımın birinde, isim vermeden; “Milli ve manevi değerlerimizi öne çıkarıp; insanların inançları ile çocuklarının eğitimini bahane ederek, kazançlarını ellerinden almak ve okul müdürleri üzerinde baskı oluşturmak “DECCALLIKTIR”. diye yazalı ve birilerinin kendi üzerlerine alıp “bizim için yazmış” diyerek, üst makama beni illegal şikayet etmelerinin arasından, 21 yıl geçmiş. Yani, malum olanlar. 

Yazar; “Vatanımız bir tanedir, bu dünyadaki cennetimizdir ve mukaddestir.” demek istiyor. Yani yine malumlar ve nalınlar iş balında diyor. 

Çok söze gerek kalmadı. Aşağıdaki tweet ile taksinin arkasındaki yazı; tüm zamanların ANA FİKRİDİR. 

Hak, hukuk, adalet,  eşitlik, bilgi, ilim, merhamet, vicdan, barış ve gerçeklerin yanında olan bir bireylerin, sevgi ve saygıyı ruhuna yerleştiren eğitimcilerin çoğalması, bu nesile gerçekleri anlatabilecektedir. 

Sağlıklı, huzurlu, vatanlı, iftirasız, barış ve sevgi dolu yarınlar diliyorum...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum