1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. Var olmak !
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

Var olmak !

A+A-

Varım ve düşünüyorum. Yanlışı ve doğruyu da çekinmeden söylüyorum. Hiç çıkar düşünmedim, güleç yüzlü olmama rağmen hep dava uğruna çoğu zaman göz yaşı döktüğüm zamanlar oldu. Bu ülkenin hayrı için çalışan herkesi severim. ''Yaradılanı zaten severim, yaradandan ötürü !''

Kısacası ben fikir ve ülkü sahibiyim. Fikrim ve ülküm hiç değişmedi, ben Türk Milliyetçisiyim, demokrasi aşığıyım. Fikirlerim değişmeyecek ve daha da gelişecek. Ancak bazı insanlar hakkındaki fikirlerim değişti ve netleşti. Demokrasiye inanmayan insanlarla bir satır bile konuşmak içimden gelmiyor.

Dinimi siyasi ve şahsi çıkar için kullananları ve özellikle son yıllarda onlara önceleri veryansın edip, sonra ne olduysa birden bire ihanetlerine de sözcülük yapanları iyice anladık ve onlara yazıklar olsun demeyi asla ihmal etmeyeceğiz.

17 yıldır ülkemi yaşanmaz hale getirenleri net görüyoruz. Çıkar için onlara payanda olanları görüyoruz. Solu ile sağı ile dindarı ve demokratı ile gidecek başka yerimiz yok. Ülkeyi bu hale getirenlerden, bu ülke kurtarılmalıdır.

Ben siyaset adamı değilim, eğitimciyim. Ama iyi şeyler olmuyor. Adalet tamamen yok olmuş. Millilik yok olmuş. Dinimiz bu adamların şahsi çıkarı için kullanılmakta. Atatürk'ümüze,Türklüğümüze hakaretler edilmekte, Milli Eğitim ve ekonomi dibe vurmuş. Herkes korkusundan bu gibi yazıları içinden gelse de yazmıyor ve okuduğunu söylemeye korkuyor, belli etmiyor.

'Çöken ekonominin düzelmesi için tek çare vatandaşlık aidatıdır', diyorsanız eğer, siz mecliste ne işe yarıyorsunuz? Demeden edemiyorum!

Türk Milleti uyanmalı, demokrasiye ve cumhuriyete, kimliğimize, adalete sahip çıkmalıdır diyorum ve demeliyiz! Bunlar benim samimi düşüncelerim, sizlerle paylaşmak istedim .

Saygılarımla...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.