1. YAZARLAR

  2. Nurullah AYDIN

  3. KOZMİK CASUSLAR, KOZMİK ODA, KOZMİK BİLGİLER
Nurullah AYDIN

Nurullah AYDIN

Ortak Ses
Yazarın Tüm Yazıları >

KOZMİK CASUSLAR, KOZMİK ODA, KOZMİK BİLGİLER

A+A-

Üst akıl diyorlar, Derin devlet diyorlar. Kırmızı kitap diyorlar, Milli siyaset belgesi diyorlar, Özel kuvvetler diyorlar, Gladio diyorlar, Kozmik oda-Kozmik bilgiler-Kozmik casuslar diyorlar. Kırmızı-beyaz- yeşil kuvvetler diyorlar, NATO diyorlar, İslam diyorlar, Kardeşlik diyorlar, vesayet diyorlar.

 
Diyen kim, Çarpıtan kim, Kandıran kim, Yanıltan kim, Yanılan kim, İnandıran kim, İnanan kim?

 

Hatırlanmalıdır ki; Türk Milleti binlerce yıllık geçmişe sahip dünyanın her coğrafyasına da varolmuş insanlık ailesinin en şerefi üyesidir.

 

Tarihte devletsiz kalmamış, tek millet Türklerdir.

Bu gerçek Türk Milleti’nin varlık ve bekası için her zaman yetişmiş unsurlarca sürdürülmüştür.

 

Devletin yabancılardan emir alan hainlerce ele geçirilmesinde, vatanın işgal edilmesinde harekata geçen MİLLİ GÜÇLER Türk düşmanlarının her zaman ana hedefi olmuştur.

 

600 yıllık Türk-Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti İstanbul işgalinde; işgal kuvvetlerinin ilk ele geçirmek istedikleri yer mili güçler harekat merkezi olmuştur.

 

Cumhuriyet döneminde ise; 1939 askeri anlaşmayla başlayan 1951 NATO’ya girişle devam eden süreçte elde edilmek istenen bu merkezlerdeki bilgiler olmuştur.

 

Açık veya örtülü işgal kuvvetleriyle işbirliği içinde olan bazı sivil-asker-gazeteci, akademisyenler vardır.

 

Kozmik odada, Seferberlik Tetkik Kurulu Ankara bölge başkanlığında ele geçirildiği iddia edilen sınırlı bilgilerdir.

 

Kozmik odalarda ele geçirdikleri; NATO konseptine göre hazırlanan planlamalar ve yapılanmalara ilişkin bilgi ve belgelerdir. Ancak ihanet çetesi elde etmek istediklerini elde edememenin paniği içindedir. Devletin güvenlik merkezleri ellerinde olmasına rağmen istediklerini bulamamışlar, bilgi elde edememişlerdir.

 

Elde etmek istedikleri ise; Milli güçlere ilişkin bilgi ve belgelerdir. Birçok davalarla yürütülen kumpaslarla kişilerden öğrenilmek istenen bu yapı ve elemanlardır.

 

Yanılgı içindedirler. Kozmik oda, kontrgerilla, beyaz siyah yeşil turuncu birlikler adıyla yansıtılan NATO kapsamı içinde oluşturulan NATO Gladio’sudur.

 

NATO Gladio’su; Türk devletinin içine yerleştirilmiş bir urdur. Önceleri Komünizm karşıtı Türk milliyetçilerinden oluşturulan bu yapı; 2000 yılından sonra tasfiye edilmiş yerine sonradan eğitilmiş etnik- dinci kişilerden oluşturulmuştur.

 

NATO odaklı Gayri nizami harp için örgütlenen Seferberlik Tetkik Kurulları; 2013 yılında kapatılmış, yerlerine dört merkez ile sınır birliklerinde yapılandırmaya gidilmiştir.

 

Ancak NATO odaklı Özel Harp Dairesi, Özel Kuvvetler Komutanlığı, Seferberlik Tetkik Kurulları ve yeni yapılanmalar, TÜRK MİLLİ GÜÇ UNSURLARININ dışındadır.

 

Türk demeyen, Türk Milleti demeyen hangi milletten olduklarını açıklamayan soysuz arapçı-dinci-hırsız tipler; yabancıların desteği ile etkili ve yetkilidir. Çözüm süreci adı altında, yeni anayasa adı altında kamufle edilen Türkün vatanında Türklüğü kimliksizleştirme projesidir. Bazı etnik unsurlar, dinci arapçı hainler işbirliği içindedir.

 

Türk Milleti’nin iradesini istismar eden hoşgörüsünü istismar eden, sabrını zorlayan ihanet şebekeleri korku paranoyası içindedir. Makam, yetki, servet, unvan, statü, din-iman, laf cambazlığı ihanetin örtüsü olamaz.

 

Türkiye; çağdaş demokratik sosyal bir hukuk devleti olarak huzur ve barış içinde, kalkınmış refahı artmış, bölgesinde ve dünyada saygın konumu edinmelidir.

 

Günün Sözü: Okuyan, düşünen, sorgulayan insan için bilinmezlik olmaz.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.