Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

İhanet!

A+A-

Adam sayfaya yazıyor; "Birliktelik Erbakan,Türkeş ve Erdoğan'ın ilk yıllarında atıldı" diyor. Bu kripto şunu bilmeli. Bizler de o yıllar da yönetimlerde idik, bize "Dini kullanan örgütlere dikkat edin" derlerdi. Defalarca afişlerimiz yırtıldı, bir çoğunda sol örgütler vardı. Bir kısmı ise sol örgütlerden şüphelenirken yaptığımız araştırmalarda kaç olayda  taşın altından MTTB ve Akıncılar çıktı...

Madem birliktelik o yıllarda atıldı, Erdoğan neden "Ülkücülere köpek, kan emiciler, hayvan, it, bunlar Fatiha'yı bile  bilmez" şeklinde ve daha bir çok hakaretler yaptı. Sizler o cahil kafalarınızla güya Ülkücüleri kekleyeceksiniz. Allah'ın, peygamberin ismini kullanıp, manevi değerlere bağlı insanları yıllarca sömürüp, kandırdınız. Şimdi bu insanlar, bir kg patates - soğana muhtaç olunca kafayı taşa vuranlar çoğalmaya başladı. İnşallah uyanırlar!

Ülkücüleri Eşref-i mahluk saymayanlara oy verecek Ülkücü hain demektir,ya da aklını midesine teslim etmiş demektir. Sizler camileri bile siyaset alanına çevirip batırıyorsunuz, kutulara onca parayı çalıp koyanlarla bir olmak ne çirkin bir davranış. Oslo'da, Dolmabahçe'de PKK ile bir olmak ne haince! Sınırda seyyar mahkeme kurup dağdaki PKK'lıları yurt içine serbest bırakmak, Türk'e ihanet! Diyarbakır'da PKK ile birlikte Megri Megri söyleyip sarmaş dolaş olmak ihanetin görseli! Ve bunu görmemezlikten gelenlerin "Ben haklıyım, ben uyanığım, siz bak HDP ile birliktesiniz" demeleri aptallığın zirve yapmışı!

Yıllardır bu milleti bizim vergilerimizle kumanyaya alıştırıp, bedavadan yaşama tembelliğine gark edip, köylerde bile  üretimi bitirip insanları şimdi de yurt dışından satın alınan soğan ve patatese mahkum etmek bu millete ihanet! Kurtuluş Savaşı'nda bile askerimizi bakan köylülerimiz, sayelerinizde şimdi kendilerini bile doyuramıyor! Artık gidin, ülkeyi iyice batırmadan gidin!

Allah bu milletin rızkını çalanları kahredecektir inşallah. Dini şahsi ve siyasi amaçları için kullananlar, ancak aklı kıt olanları kandırırlar. Allah tüm Türk Milletinin ve İslam aleminin evlatlarını dini şahsi, siyasi emelleri  için  kullananlardan uzak eylesin. Amin...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.