1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. İç piyasaya İsrail mitingleri
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

İç piyasaya İsrail mitingleri

A+A-

İsrail'in huzur ve güvenliği için Suriye'nin parçalanması gerekiyordu.

Sırf bu sebepledir ki ''Kardeşim Esad'' bir anda ABD ve çömez İsrail'in düğmeye basmasıyla ''Katil Esed'' oluverdi.

BOP'un bir parçası olan Arap Baharı devreye sokularak, Suriye içeriden satın alınan ABD beslemesi Sivil Toplum Kuruluşları ve dışarıdan taşınan terör örgütleriyle bir anda büyük kanlı çarpışmaların içine sürüklendi.

Suriye'yi parçalara bölüp İsrail'in güvenliğini sağlamak için Arap Baharının ilk toplantısı 2005'de Türkiye'de, ABD'nin 1 milyon 200 bin Dolar verip yemlediği Arap Sivil Toplum kuruluşlarının katılımıyla yapıldı. Bu şu demek oluyor, Suriye'nin parçalanmasının fitili bu hükümetin katkılarıyla Türkiye'de yakılmış oluyor.

"Olmaz" demeyin. Devlet Bahçeli Bey ile Recep Tayyip Erdoğan birbirine demediği kötü söz kalmamıştı. Ama bir gün kalktık ki Devlet Bey saraya tabi olmuş. İşte kardeşim Esad da aynen böyle oldu. Birileri düğmeye bastı ve kardeş Esad birden bire "düşman Esad" oluverdi. Sonra ne oldu, binlerce Müslüman kanı aktı. Bizim çocuklar bu ülkede iş bulamazken, şimdi Türkiye Suriye'den kaçan eski hesapla dört milyon civarında insanı bakıyor. Tüm bu olumsuzluklar ABD-İsrail ve diğer emperyalist ülkelerin İslam coğrafyasındaki ve özellikle ayakta kalan Türkiye üzerindeki emellerini gerçekleştirmek içindir, hedef aslında Türkiye'dir. Türkiye ise bu tuzaklara maalesef her zaman düşüyor.

Şimdi İstanbul'da İsrail için miting yapılacak, sen burada bağır, çağır İsrail maalesef bildiğini yapıyor ve de yapmaya devam edecektir. Ortadoğu projesi tıkır tıkır işliyor. Olan Müslümanlara oluyor. Bizimkiler hala iç piyasaya seçim yatırımı yapıyor, İsrail işgali bahane edilerek dini hassasiyeti olan insanları karalamak için İstanbul 'da İsrail üzerine koşturmaca, bağırmaca ve halkı kandırmacalar mitingi yapılacak, sonuç ne olacak? Evet, miting yap ama İsrail'e karşı yaptırımlar da uygula... Sen mitingle kalacaksın, biraz daha oy alacaksın, İsrail ise masum Müslümanları katletmeye devam edecektir.

Derken aklıma rahmetli Çatlı geldi. Hani bir söz var ''Bir Türk dünyaya bedeldir" diye, işte Çatlı gibi dev yürekli 10 kişi seç, ABD, İsrail nasıl ki Ortadoğu'yu kan gölüne çeviriyorlar, kısasa kısas yap, İsrail'in içini karıştır, birkaç ileri geleni hallet bakalım, İsrail yıllarca yaptığı mezalime devam edebilecek mi?

Sen burada ne kadar bağırırsan bağır, onlar bildiklerini okuyacaklardır. Türkiye de sen İsrail mallarını kullandığın müddetçe, hem de en çok kullanılan mallar İsrail menşeili olduğu müddetçe İsrail, Ortadoğu'yu kan gölüne çevirmeye devam edecektir. Bugün hangi markete giderseniz gidiniz, en çok kullanılan mallar İsrail menşeili mallardır. Bu mallara ülkede satılmama yasağı koymadığın sürece, ben sizin yaptığınız mitinglere, İsrail karşıtı konuşmalarınıza inanmıyorum. Şu dünya İsrail'den ibaret değil. Bırakınız efendim, gemicikler başka ülkelerle ticaret yapsınlar. İsrail'den alınan malları, başka ülkelerden de alabilirsiniz. Ve artık seçim yatırımlarını bırakın. Ve artık geçmişte yapılan fabrikaları satmayı bırakın da bu ülkeye fabrikalar açın. Hem de İsrail'den hangi ürünleri alıyorsanız önce o malları üreten fabrikalar açın!

Ve soruyorum: İsrail binlerce masumu öldürürken; Türkiye, İslam Dünyası ne yapıyor?

Saygılarımla...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum