1. YAZARLAR

  2. Ömer Lütfi ÖZENÇ

  3. DÜŞÜNDÜĞÜMÜZÜ YAZACAĞIZ
Ömer Lütfi ÖZENÇ

Ömer Lütfi ÖZENÇ

Ortakses Editör
Yazarın Tüm Yazıları >

DÜŞÜNDÜĞÜMÜZÜ YAZACAĞIZ

A+A-

Ortakses.com olarak yıllardır sürdürmekte olduğumuz yayınımıza, aramıza yeni katılan yazarlarımız ve yenilediğimiz internet sitemiz sayesinde daha da güçlenmiş olarak devam ediyoruz.

Ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşması için katkı vermek isteyenlerin hizmetine sunduğumuz haber sitemizde, ülkemizde ve dünyada olan bitenlerin haberlerini okuyacak, bu haberlerde yer alan konuları bir kez de düşünen ve düşündüğünü ifade eden yazarlarımızın penceresinden görecek, olan bitenler hakkında yazarlarımızın kendi seçtikleri konular hakkındaki görüş ve düşüncelerini bulacaksınız.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan veya ülkemiz sınırları dışında olup herhangi bir bağla Türkiye Cumhuriyeti Devletine bağlılığı olan yada bağlılık hisseden tüm insanların kucaklaşmasına vesile olmak ve ülkemizin birlik bütünlük içerisinde huzurla yaşanılabilir bir ülke olması için Milliyetçi, Yurtsever, Ülkücü, Cumhuriyetçi, Demokrat, Sosyal Demokrat, Atatürkçü, Alevi, Sünni, Köylü, Kentli hiçbir ayrım yapılmaksızın, her kesimden dünya görüşüne sahip, eli kalem tutan vatansever yazarlarımız tarafından bizzat hazırlanan ve kendi görüşlerini ihtiva eden makaleleri ilgili bölümlerimizde yayımlayarak, yazılanların mümkün olduğunca geniş kitleler tarafından okunmasını sağlayacak bir zemin oluşturmak istiyoruz.

Sitemizde yayımlanmakta olan makaleler, araştırma yazıları, haberler ve diğer yayınlar hakkında ortak akıl oluşturulmasına katkı vermek isteyen her okuyucumuzun da yorum yazmak suretiyle ilgili konu hakkında görüş belirtmesini arzu etmekteyiz.

Bu güne kadar hiçbir reklam geliri elde etmeksizin, kişisel özveri ile sürdürdüğümüz yayınımız yine aynı mantıkla devam edecektir.

Ayrıca, yakında kuruluşu gerçekleştirilecek olan ve üyesi olmayı arzu ettiğim Türk Aydınlanması Derneğinin çok değerli Başkanı Halil Konuşkan tarafından yönetilecek olan FORUM sayfalarımızda, sadece üyeler tarafından belirlenen konular tartışılacak ve sonucunda oluşturulan raporlar yine sitemizde yayınlanacaktır.

Ortakses.com’u sosyal paylaşım sitelerindeki “facebook.com/ortakses” “twitter.com/ortakses” sayfalarımızdan da takip edebilme imkanı bulunmaktadır.

Yayınlanmakta olan haber ve makalelerden okuyucu tarafından beğenilenlerinin, yine okuyucular tarafından sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılması, daha geniş kitlelere ulaşma hedefimize çok değerli katkı sağlayacaktır. Bizim için çok önemli olan bu desteği, okuyucularımızdan beklemekteyiz.

Şu ilkemiz hiç unutulmamalıdır. Kral çıplaksa, kral giyinik diyenler aramızda barınamayacaktır…

Haber sitemizi sıklıkla ziyaret ederek gösterdiğiniz ilgi ile sitemizin, tarafınızdan beğenilen linklerini çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak ve özellikle makalelerin altına görüş belirterek verdiğiniz katkılarınız için teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla

Ortakses.com Ailesi Adına

Ömer Lütfi ÖZENÇ

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum