1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. Durum aynı... Herkes Türk'e düşman!
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

Durum aynı... Herkes Türk'e düşman!

A+A-

Bakınız Hindistan, Türkiye'nin iç işlerine karıştığını iddia ediyor! Yani bir Hindistan kalmıştı düşmanlaşmadığımız, o da oldu! Düşünüyorum da, ya bizim ülke yönetenlerinde bir sorun var, ya da bize düşman tüm ülkelerde kuyruk acısı var! Ya da her ikisi de geçerli bir durum var!

Ben art niyetsizce yazıyorum. Bağnaz parti tutuculuğundan soyutlanınca, insan dünyaya daha başka türlü ve gerçekçi bakabiliyor. Genelde böyledir, insanlar kendi gözlerindeki merteği görmezler de, karşı tarafın saman çöpünü çınar ağacı kadar büyütürler! Diyeceğim o ki Türk Milleti'nin kuşatılmışlığı, düşmanları, çilesi hiç eksik olmuyor!

Bir şey yapamıyorsanız bari Türk Milleti'ne, İslam Dünyasına dua edin! Saygı ile...

HAKİKİ TARİHİMİZİ BİLMEK GEREK DE, NASIL?
Osmanlı'da öyle hatalar yapılmıştır ki akla hayale sığmaz! Bakınız, Anadolu'da bir kaç tane hariç, başka Osmanlı eserleri bulamazsınız.

Bulduğunuz eserler ya Selçuklu'ya aittir, ya da Beylikler dönemlerine aittir. Eserlerin, yapılanmanın, gelişmelerin hepsi Balkanlar civarı ya da Arap diyarlarındadır. Cephelerde ölenler Anadolu çocuklarıdır, malı götürenler Yahudiler, Rumlar, Ermeniler ve diğer azınlıklardır. Anadolu Türkü aç ve sefildir, Erkekler hep cephelerde savaşlardadır. Bu Kuyucu Murat Paşa, Şeyhülislam'ın da oluru ve fetvası ile binlerce Türkmen'i kuyulara atarak öldürtmüştür! Türkmenler; Alevi olanı olmayanı Türk'ün en has evlatları, ana damarlarıdır! Tıpkı bile bile öldürülen Türk'ün has boyu Çepni Türkleri de aynı akıbetlere uğramışlardır, göz göre göre katledilmişlerdir!

Oysa İslam hoşgörü dinidir, gerçek bir Müslüman Türk asla bu kararı almaz ve uygulamaz! İslam asla bu değildir. Osmanlıyı yönetenler çoğu zaman tuzağa gelip şaşırtılmışlar, aldatılmışlardır (şimdi aldatılanlar gibi), aldatılmayanlarla olan mücadele ise Osmanlı tarihinin önemli bir bölümünü kapsar! Ve koca bir İmparatorluğu saraydaki entrikalar sayesinde, çekişmeler, iyi yönetilememe, Kuyucu Murat gibi gizli kalmış Türk-İslam düşmanı hainler sayesinde, Türkler'i kıra kıra, Anadolu'daki Türkler'in aileleri açlıktan, baskıdan öle öle, öldürüle öldürüle bitme noktasına getirilmiştir!

Eğer Mustafa Kemal ATATÜRK ve arkadaşları ortaya çıkıp da yedi düvele kafa tutmasa idi şimdi ne vatan, ne Türkiye, ne de bizler var olacaktık! Bu durumu Hilafet ve Saltanat isteyen kafalar da çok iyi bilmesi lazım!
Tanrım Türk'ü korusun ve yüceltsin! Amin...

SURİYELİLER
Suriyeliler'in bu "üreme" zenginliğini görünce, korkmamak elde değil! Geçenlerde Meclis'te Lütfü Türkkan'ın bir açıklamasında "50 Yıl sonra Suriyeliler'in nüfusu Türk nüfusunu geçer" demesine istemezseniz de hak vermek zorundayız! Adamlar Türkiye'de ekmek elden su gölden keyf çatıyorlar, durmadan da ürüyorlar... Oysa ülkemizdeki Suriyeliler'in en az 1 milyonu savaşıp ülkelerini, yerlerini, yurtlarını, şeref ve namuslarını koruyabilirlerdi! Türkiye, bu insanların yaşlı, kadın ve çocukları hariç diğer eli silah tutanlarını kısa eğitimden geçirip cepheye göndermeliydi!

Suriyeliler'in bu ülkeye gelmesini bir projenin parçaları olarak görsek daha doğru olacaktır. Planlananlar sırasına göre tıkır tıkır işliyor. Şimdiye kadar Türkiye milyarlarca para zararda, bakalım bu ülkeyi yönetenler bu işin içinden nasıl çıkacaklar?

Bu hususta ABD, NATO, AB ülkeleri Türkiye'nin başına Suriyeliler'i ustaca yıkıvermişlerdir. Yüz binlerce insanımız işsiz, geçinemezken, her gün insanlar açlıktan ölürken, intihar ederken başımıza bu ülkenin içlerine kadar kontrolsüzce bırakılan, içlerinde bir çok zararlı hain de bulunan yığınları başımıza sarmışlardır! Sınırda binlerce Suriyeli daha gelmek için yine yığılmış, bekliyor. Bazı safça, kör bakanları da bu durumlar hiç ilgilendirmiyor görüntüsü insanı üzüyor!

ATATÜRK'E ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ!
Bugün ezan okunuyorsa, bayrağımız göklerde dalgalanıyorsa, Cuma namazını huşu içinde kılıyorsak, bir Türk devletimiz varsa, türkülerimizi söylüyorsak, istediğimizi yiyebiliyorsak, gözelerden - çeşmelerden kana kana su çebiliyorsak, Allah'ın izni ile tüm bu özgürlükleri, mandacılar - Arapçılar - cahiller ne derse desin Mustafa Kemal Atatürk'e borçluyuz! Bunu her vatandaşımız çok iyi bilmeli ve çocuklarının da belleğine kazımalıdır!

Saygılarımla...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum