1. YAZARLAR

  2. Mehmet YILMAZ

  3. Coşkun beyler alemi...
Mehmet YILMAZ

Mehmet YILMAZ

Ortakses
Yazarın Tüm Yazıları >

Coşkun beyler alemi...

A+A-

Coşkun beyler alemi...

Önsöz: Her gördüğünüz sakallıyı dedeniz sanmayın...

Muhterem cemaat zevatına yönelik, bu zevat kısmında "Coca Cola-Cevat" ilişkisi de kurulabilir, gün geçmiyor ki lağım akıntıları ortalığa akmasın... Made in pardon yerli üretim sansar nam yurtlardan, sarık-sakal-şalvar alameti farikalı dini bütün ahali kurslarına kadar ve daha başka türdeş ahaliye ait ahlaka mugayir haberler medyaya düşmesin, gerçi olaylara el konulmuyor değil, ya "bir kereden bir şey olmaz" gibi çok kerametli bir yaptırım, ya da dillere düşmesin babından medyaya anında "dedikodu yasağı" hızla duruma el koyuyor... Yani ortalığa yayılan ne varsa halının altına yallah... Bilinmeyenler ise zaten adı üstünde bilinmiyor...

En son olarak iki medrese uleması fıtratları gereği "ahlak gösterisi" yaptılar, netekim... Biri sanaldan kendi kendine "ohhşş" vecdine geçerken, diğeri kendini aştı ve sübyancılığın peşrevini çekti... Yani muhterem cemaatin muhterem müderriseyni vakaya yeni bir açılım getirdiler... Bu kadar derin ilmi nereden edindikleri hakkaten insanın ilgisini çekiyor, netekim... Pirleri olarak şol garibin aklına ilk ayakta kankaları-ruh ikizleri Arap şeyhleri geliyor.

Sex/seks, normalde biyoloji-antropoloji biliminde cinsiyet tanımı için kullanılır. günlük hayatta ise "evrim" geçirip yeni bir mecraya, daha "etkileyici" bir alana intikal etmiştir. Paris gazetelerinden biri, bayan muhabirlerinden birisinden, tren yolculuğu ile ilgili, trenle yolculuk yapanlarla bir röportaj yapmasını ister. Bayan gazeteci de ilk Paris Ekspresi'ne bilet alıp, trende yerini alır. Yolcularla görüşmeye başlar. Kompartımanın birinde ise bir Arap Şeyhi yolculuk yapmaktadır. Ona durumu anlatıp görüşmek istediğini söyler, Şeyh "Ehleenn ve sehleenn" selamıyla kabul eder. Bayan gazeteci, anket bilgisi olarak yolcu tanımı için önce kimlik soruları ile başlar:

- Seks? Arap Şeyh:

- Fevkalbeşeerrr...

Bayan gazeteci, sorunun amacının olmadığını, kadın ya da erkek anlamında olduğunu söyleyince, Şeyh kendinden geçmiş bir vaziyette cevaplar:

- Fk etmeeezzzz...

Hakkaten ahlak yoksunları için fark etmiyor, çünkü dna sorunlu bir durum var... Nefes alan tür olsun yeter...

Kamu spotu: Çocuklarınızı muhterem cemaat ulemasından uzak tutun...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.