1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. Cesurlar Hareketi !
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

Cesurlar Hareketi !

A+A-

Cesurlar Hareketi !

Şehitler kervanına her gün yenileri ekleniyor. Şimdi yine yeni şehitler var. Allah hepsine rahmet eylesin. Türk Milleti'nin ve daha çok ateşin düştüğü şehit ailelerinin başı sağ olsun.

 "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diye haykırdığımızda "kandan besleniyorsunuz" diyenler, üzerimize güvenlik güçlerini gönderenler, zannederim dünyanın nasıl döndüğünü yeni yeni anlıyorsunuz. Bizler gençliğimizden beri bu ateşin içinde olduğumuz için meselelerin ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu, ülkemiz üzerindeki oynanan oyunları az çok biliyoruz. Şimdi bu ülkeyi yönetmekle yükümlü olanlar, şehitlerin acısının nasıl olduğunu artık sizlerde anlamalısınız ve kendi çocuklarınıza aldığınız sakat raporlarını bir yırtıp atın, çocuklarınızı askere gönderin , o zaman siz de neyin ne olduğunu anlayarak , bağırırsınız "Şehitler ölmez, vatan bölünmez!" diye...

Her yerde Türk kelimesini kaldırmaya çalışanlar, Atatürk 'e sinsi sinsi düşman kesilenler, ne duruyorsunuz hadi siz de gidin o hainlerle savaşın bakalım! Ama birileri ancak malı götürmekle meşguller zahir! İhale peşinde koşmaya, alışık olanlar bu vatan ve millet için ölmeyi istemezler, ancak edebiyat yaparlar. Dini kullanarak, halkı kandırmayı iyi becerirler. Ve Allah onlara şehit olmayı asla nasip etmez!

Evet hainlerle türküler söylenilen günleri hatırlıyor musunuz? Dolmabahçe mutabakatını, Osloyu hatırlıyor musunuz? ABD ile bir olup bu hainlere silah, gıda, ilaç yardımı yapıldığını hatırlıyor musunuz? Bu pkk nın Suriye koluna yardıma gelen pkk peşmergelerini zılgıtlarla karşıladığınızı hatırlıyor musunuz? Bu alçaklara bir belediyemiz tarafından yedikleri pidelerin ve diğer masrafları birilerinin verdittiğini hatırlıyor musunuz?*

İbrahim Tatlıses, pkk lı Megri Megrici Türk düşmanı sözde sanatçı bozması ile birilerinin el ele tutuşup türküler söylediğini hatırlıyor musunuz?

Dağdaki pkk itlerini sınırda kurulan seyyar mahkemede affedip yurt içine salınmalarını ve şimdi de bu hainlerin Afrinde ve tüm Suriye cephesi ve iç bölgelerde Türk askerine karşı savaştığını biliyor musunuz?

Biz bağırdıkça ,''Şehitler ölmez, vatan bölünmez '' diye bizi hakir gören özürlü beyinliler ,şimdi bu silah ,ilaç ,yiyecek yardım ettiğiniz hainler, onları hastanelerimizde tedavi edildiklerini,ettirdiğinizi hatırlıyor musunuz? O zamanlar bu hainler bizlerden iyiydi size göre,ne oldu şimdi?

Hadi kendi çocuklarınızı da gönderin savaşa. Hadi o beyaz dantelli kefen giyenler nerede? Onlarda gitsin cepheye şehit olsunlar da biz de alkışlayalım. Ama tüm sayfalara baktığınızda, tüm TV lere baktığımızda orada savaşanların Türk Milliyetçileri , vatanseverler , Başbuğun Bozkurtları olduğunu görebiliyoruz.

Yemin olsun ki biz savunduklarımız da haklıyız. Çünkü bizi kimse kandıramadı, ama birilerini herkes kandırdı. Kananların bakracına ayran taşıyan; sana ne oldu da bu ihanete karşı çıkarken, söylediklerini birden bire yalpalayıp, yalayıp yutup, Türk kelimesini her yerden silenlere, teslim oldun? Size ve Türk Milliyetçilerine bunca hakaretleri yapanlara bir anda ne oldu da teslim oldunuz? ''Beka '' meselesi mi? Siz teslim olduktan önce Beka sorunu yok muydu? Kitabına kadar da vardı! Sizleri anlamak mümkün değil. 47 yılımızı verdiğimiz ve onca acılar çektiğimiz davamıza yazık ettiniz. Milli Hareketin bölünmesini çok iyi becerdiniz! Yazık ve tekrar yazık!!! Tüm bu şehitlerimizin günahı, anaların göz yaşları, hep bu kananlar yüzündendir! Onlara destek verenler ise bu günaha ortak olanlardır.

Bu vesile ile deriz ki;her vatandaşımızın kendi hikayesini bulacağı, sivil, milliyetçi, demokrat, çağdaş, cumhuriyet değerlerine bağlı, inanmış insanlarla yeni oluşan Cesurlar HAREKETİ bu ülkenin kaderine el koymalıdır.

Evet, yıllardır iktidar olamayan başta Türk milliyetçileri olmak üzere, Türk milleti'nin ortak paydalarını esas alan ve Türk milletinin milli refleksi olan Cesurlar HAREKETİ , sen ben kavgasına düşmeden , ben adayım, sen adaysın ,sen seçildin -ben seçilmedim handikabına düşmeden, vatanını ve milletini seven herkesi kucaklayarak yol almalıdır.Mutlaka iktidar olmalıdır.

Türk milleti gerçekleri er geç anlayacaktır. Allah askerlerimizi korusun ve muzaffer kılsın inş. Amin

C NAS

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum