1. YAZARLAR

  2. Abdullah ALAGÖZ

  3. Bay Bahçeli saldırganlığı devam ediyor...
Abdullah ALAGÖZ

Abdullah ALAGÖZ

YAD
Yazarın Tüm Yazıları >

Bay Bahçeli saldırganlığı devam ediyor...

A+A-

Ruhi Kılıçkıran’dan başlayıp Fırat Çakıroğlu’na kadar giden şehitler kervanına bir bakın!

Müesses nizam bizleri hep birer piyon yapıp kahpe oyunlarına alet etmedi mi? Gencecik fidanlar kızıl kurşunlara hedef olurken müesses nizamın efendileri fildişi kulelerinde hamaset nutuklarıyla Türk gençliğini birbirlerine kırdırmadı mı?

Komünizmle mücadele dernekleri adı altında derin yapıların oyunlarına gelmedik mi? 80 Öncesi aynı el hem sola hem sağa aynı silahları vermedi mi? Rahmetli Mustafa Pehlivanoğlu’nu darağacına gönderen aynı el rahmetli Abdullah Çatlı’yı operasyon için Paris’e göndermedi mi?

12 Eylül darbesinde herkes cezaevinde her türlü kahpe işkencelere tabi tutulurken KRİPTO Bahçeli bir gün dahi karakola çağrılmadı. Neden mi? Yaşananlar onun hangi görevlerle sahneye çıktığını açık seçik gösteriyor. 

Bebek katilinin idamını kendisine verilen emir doğrultusunda Sümen altı yapmadı mı? Türkiye’nin bölünmesine yol açan ikiz yasaları çıkaran Bahçeli olmadı mı? Rahşan affıyla rahmetli Ali Güngör ve diğer ülkücüleri harcayan o değil mi? Ülkücü iradeyi yok sayıp müesses nizamla birlikte hareket edip hukuku çiğneyerek ülkücüleri yuvasından atan o değil mi?

Yıllar yılı Türkiye Cumhuriyeti'ne bilenmiş, Türklüğü bu coğrafyadan atmaya yeminli güruhu iktidara taşıyan ve 2002 Kocayayla rezaletini yaşatan o değil mi?

Değerli dava arkadaşlarım; AKP iktidarını ayakta tutmak için sokak diliyle hareket eden ve Yüce Türk milletinin iradesini etrafında topladığı soytarılarla bastırmaya çalışan yine kendisi değil mi? Seçim sürecinde bizlere saldırarak milletimizle buluşmamıza engel olmaya çalışan yine kendisi değil mi?

Türk milliyetçiliğini ayakları altına alan, Türk vatanında Türk izlerini silen ve Türklüğü sorgulamaya açan zata koltuk değneği olan yine kendisi değil mi?

Sayın Meral Akşener’in MHP içindeki mücadelesinden bugüne kadar namusundan aile efradını linç etmeye kadar giden süreçte her türlü hakareti, tehdidi, saldırıyı yaptıran yine kendisi değil mi?

Soruyorum hangi din, ahlak ve töre bu kadar alçalan bir saldırıyı kabul edebilir? Gecenin yarısı bir kadın ve parti genel başkanının evini basmak Türk töresiyle açıklanabilir mi?  Aynı gün 8 şehit var. Bay Bahçeli bir miting dahi yapamayacak kadar aciz biriyken provokasyon kültürü söz konusu olduğunda ne kadar mahir olduğunu bir kez daha rezilce davranışlarıyla gördük. Fırat Çakıroğlu’nun cenazesine gitme ihtiyacı duymayan Bay Bahçeli kriptoluğunu yine yapmaya başladı.

Merakla bekliyoruz. Bay Bahçeli'nin bundan sonra hedef göstereceği yer neresidir? Ülkücüler 12 Eylül öncesi bir zatın ülkücüleri hedef göstermesini çok iyi hatırlar.  Kriptoculuk meslek olursa isimler önemsizleşir. 

Ey Ülkücü arkadaşım! Sen koca bir Türklük davası omuzunda olan, Turan coğrafyasında yaşanan trajediyi ve aziz vatan topraklarında oynanan oyunu bozmakla görevlisin. Sen, kimin hizmetinde olduğu beli olan bir zatın yıllardır ülkücüleri birbirine düşürmekte mahirlermiş kişiliğine ve rezil oyunlarına alet olma! Cebinde 35 kuruş bulunan, ciğerleri şişirilerek pencereden atılan şehitlerin varisisin.  Evlat acısı nedir bilmeyen, toplumun duyarlılığından nasibini almamış Türk'ün seciyesinden mahrum birinin oyununa gelme!

Ülkücü; ne birilerinin emir kulu ne de Türklüğe kendini adamış bir kadına saldıracak kadar şerefsiz bir davranışın taraftarı ve uygulayıcısı olamaz.

Bu kahpe oyunları ve müsebbiplerini ne bu dava ne de aziz Türk milleti affetmeyecektir. Sayın Akşener’e uzanan el Türk milletinin haysiyetine, Nene Hatunlar'ın iffetine, Kara Fatmalar'ın vatan savunmasına uzanmıştır.

Bu kahpe eller Türk milletinin iradesiyle kırılana, Anadolu'nun göbeğine Türk'ün mührü yeniden vurulana kadar and olsun mücadelemiz artarak devam edecektir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.