1. YAZARLAR

  2. Turgut ALBAŞ

  3. Ariel Şaron-Apo İti,Siyasi İslamcılar/Kapitalist Müslümanlar!
Turgut ALBAŞ

Turgut ALBAŞ

Ortakses
Yazarın Tüm Yazıları >

Ariel Şaron-Apo İti,Siyasi İslamcılar/Kapitalist Müslümanlar!

A+A-

Ariel Şaron, asker olduğu zaman bir çok Filistinli'nin katledilmesine bizzat katılan veya çocuklar dahil "Hepsini Öldürün!" emrini veren bu kişi daha sonra İsrail Başbakanlığı da yaptı. Uzun zamandır da "yatalak" olarak hayatını sürdürüyor. Zaman zaman "Yandaş Medya" bu çocuk katili'nin son halini gösteren görüntüleri yazılı ve görsel medyada yayınlıyor. Siyasi İslamcılar/Kapitalist Müslümanlar bu "Çocuk Katili" için "... hemen ölmesin, öldürdüğü Filistinli çocuklar için bu dünyada da eziyet çeksin" mealine şeyler söylüyorlar.

Buraya kadar çok anaormal bir durum bence de yok. Ancak aynı "Yandaş Medya" ve Siyasi İslamcılar /Kapitalist Müslümanlar Türkiye'de 30 yıldır Asker, Polis, sivil, Türk, Kürt demeden binlerce vatandaşımızı, çocukları katleden "Bebek Katili" Apo itinin bugün "Müzakere Edilecek Kişi" konumuna getirlmesine, 33 erimizin ölüm emrini veren Şemdin Sakık itinin ise Türk generalleri'nin yargılandıkları davada önce "Gizli Tanık" sonra da "Aleni Tanık" olmasını ise tabir yerinde ise seyrediyorlar. AKP Hükümeti'nin bu konuda izlediği politika! karşısında susuyorlar.

Susmak, zalime ortak olmak anlamına gelir. ‘Hiç bir şey yapamazsanız kalbinizle buğuz edin.’ diyen bir öğretiden geliyoruz. Yani kalben suskun kalmayın, zalimin zulmune ortak olmayın diyen İslam inancına sahibiz.

Müslüman Türk Milleti'nin Türkiye'de emperyalizmin kontrolunda oldukları artık aşikar olan Siyasi İslamcıların/Kapitalist Müslümanların gerçek yüzünü görmesi icap etmektedir vesselam!

Önceki ve Sonraki Yazılar