M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

Ortakses
Yazarın Tüm Yazıları >

AK-PKK

A+A-

Dolmabahçe Sarayı BAŞBAKANLIK OFİSİNDE, yani devletin resmi konutunda Başbakan Yardımcısı, İçişleri Bakanı, AKP Grup Başkanvekili ile Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı; cani terör örgütü PKK’IN SÖZCÜLERİYLE BİRLİKTE ORTAK AÇIKLAMA yaptılar.

Meydanlarda “PKK ile görüştüğümüzü söyleyenler, bu iftirayı atma şerefsizliğini yapanlar: terör örgütüyle masaya oturmadık, hiçbir zamanda oturmayacağız” söylemlerinden gelinen noktada PKK BAŞBAKANLIK’TA AKP İLE ORTAK AÇIKLAMA YAPAR hale getirilmiştir. AKP-PKK’nın gayr-ı meşru beraberliği resmileşmiş ve tescillenmiştir.

AKP ile PKK elebaşı arasında uzlaştıkları ifade edilen nereye çekseniz giden ve ne ifade ettiği anlaşılamayan 10 maddeli İHANET BELGESİ ve katil öcalan’ın mesajı maalesef devletimizi temsil edenlerin huzurunda; BAŞBAKANLIK BİNASINDA OKUNABİLMİŞTİR. Bu Türk Milleti için kabullenilmesi imkânsız, çok ağır bir durumdur.  AKP SAYESİNDE ARTIK TERÖRLE BİR YERE VARILABİLİYOR, “AÇILIM”, “HAKLAR” ADI ALTINDA AYRICALIKLAR ELDE EDİLEBİLİYOR.

Yüce Atatürk Dolmabahçe’de gözlerini bir kez daha acıyla kapatmıştır. İmkânsızı başarıp kurduğu TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NE SON VERME PLANI AKP-PKK birlikte başlatılmıştır. “Yeni Türkiye”, “Başkanlık Sistemi” ve “Yeni Anayasa” söylemlerinin altında Devletimizin tek dil, tek millet ve üniter yapısına son verip; ÇOK DİLLİ, ÇOK MİLLETLİ VE FEDERAL BİR YAPIYA DÖNÜŞTÜRME HEDEFİ VARDIR. BU COĞRAFYADA BÖYLE BİR DEVLETİN YAŞAMA ŞANSI HİÇ YOKTUR. İhaneti gizleme ihtiyacı bile duymadan artık pervasızca ilan etmekten bile çekinilmemektedir. İHANET GEMİ AZIYA ALMIŞTIR.

En yetkili ağızın "Ne istediler de vermedik" söylemi bize tanıdık gelmekte, sonradan ortaya çıkacak bilmediğimiz gizli anlaşmaların yapıldığını ifade etmektedir. Yarın “Bizi bunlarda kandırdı” demesi kaçınılmazdır ve düzeltilmesi imkânsız sonuçlar doğuracaktır.

ARTIK PKK, AKP TARAFINDAN MEŞRULAŞTIRILMIŞ VE TERÖR ÖRGÜTÜ OLMAKTAN ÇIKARTILMIŞTIR. Dünyada benzer durum yaşayan ülkeler söylendiğinin aksine, silahını bırakmamış bir terör örgütüyle görüşmemiş, masaya oturmamış ve muhatap kabul etmemiştir. Bizde kaçıncı olduğunu hatırlamadığımız “silahları bırakma” çağrısı ambalajına gizlenen İHANET vardır. AKP, PKK’YI ELİNDE SİLAHI İLE MUHATAP ALMIŞ VE MASAYA OTURMUŞTUR. Silahıyla muhatap alınan ve tarihinin en güçlü durumuna getirilen pkk bundan sonra silah bırakmayacaktır.

Daha çıkmadan TBMM’nin iç güvenliğini bozan “İç güvenlik yasası”, söylendiği gibi yüz kapatma, bilye ve molotof için değil ARTIK GİZLENEMEYEN İHANET ADIMLARINA BATIDA, “YETER!” DİYEREK AYAĞA KALKACAK TÜRK MİLLETİ İÇİN ÇIKARTILMAKTADIR.  Doğuda zaten devlet yoktur ve bırakın molotofu, silah taşımak sigara taşımak kadar da kolaydır.

AKP’nin bölücü tezlerin arkasında akıl, mantık, bilim ve tarih yoktur. Ne olduğu hakkında kimsenin hiçbir şey bilmediği hukuksuz “ AÇILIM” sürecine destek verenler, bilmelidirler ki: boş kâğıdın altına imza atmaktadırlar.Üzeri doldurulduğunda iş işten geçecek,çok pişman olacaklardır.

Vatan toprağımız olan, gizledikleri tarihi ismiyle MEZAR-I TÜRK'ü, (Süleyman Şah Türbesi'ni) Amerikan filmlerinden alıntı "BAŞARILI bir operasyon" (!) ile terk edenler; Vatanımızın doğusunu "BAŞARILI bir operasyonla" (!) ne zaman TAMAMEN terk ederler? Hiç mi tarih bilmezler? TÜRK MİLLETİ BUNA İZİN VERİR Mİ ZANNEDERLER?      03 Mart 2015   ANTALYA   https://twitter.com/FevziKuckkahvci     M. Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ

https://www.facebook.com/groups/340979579405275/  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.