1. YAZARLAR

  2. Cevat NAS

  3. Osmanlıcılığa dair!
Cevat NAS

Cevat NAS

platform
Yazarın Tüm Yazıları >

Osmanlıcılığa dair!

A+A-

Evladı Osmanlılar'ın bir kısmı Fransa'da Fransız vatandaşı, bir kısmı bazı Arap ülkelerinin vatandaşı, bir kısmı da ABD gibi ülkelerde o ülkelerin vatandaşı oldular ve torunları Türkçe bile bilmiyor! Osmanlıcılık iflas edeli çok yıllar geçti. Şimdi ortaya çıkan Osmanlıcılığı ABD ve Siyonizm istiyor! Siyonizm, küresel tek dünya devleti kurmak istiyor. Hristiyan para babaları ve Siyonistler Ulus - Devlet ve Gümrük Duvarı istemiyorlar. Küçük küçük etnik, dinsel devletçikler ve federasyonlar istiyorlar. Türkiye'yi eyaletlere ayırmak Türk halkının dikkatini çekeceğinden, ''Osmanlı'ya dönüyoruz, İslamın gereğini yapıyoruz!'' denilerek inançlarına bağlı halka bu öneriler yutturulacaktı ve hala bu öneriler şiddetle ABD tarafından bu ülkede yaşayan halk üzerinde propagandası yerli işbirlikçiler tarafından yaptırılmaktadır!

Türk Milleti şunu bilmelidir, elbette Osmanlı Devleti de, ondan önce kurulan Türk Devletleri de, şimdiki TC Devleti de bizim devletlerimizdir. Ama şunu da düşünmeliyiz, önemli tarikat liderleri de örneğin; Nakşi Şeyhi Kabbani ABD'de, Feto ABD'de, İngiliz ajanı olmasından dolayı Kıbrıs'tan sürülen Nakşibendi Nazım Kıbrısi İngiltere ve ABD tarafından korunup desteklenmekte, ABD bunlara müthiş destekler vermektedir. Niçin? Önce Almanya'nın sonra İngiltere'nin Saidi (Kürdi) Nursi'ye verdikleri desteğin aynısını bu tarikat liderlerine ve burada yazmadığımız liderlere de destek veriyorlar, yedirip içiriyorlar, çok paralar harcıyorlar, niçin?

Ve dikkat ederseniz bunların hepsi eyaletlere ayrılmış bir Osmanlı'nın tekrar gelmesini istiyorlar. Ortadoğu ve İslam ülkelerini avuçta tutmak için eyaletlere ayrılmış bir Osmanlı ABD için çok önemli, çünkü Türk gençleri ABD'nin silahşörü ve savaşçıları haline sokulacaktır ondan... PKK'ya da sinsi açık destek vermek, Türkiye'yi ikide bir eyalet sistemine zorlamak ABD'nin bu coğrafya üzerindeki hedefleridir. Kominizm çökmeden önce de şimdi de sinsice bu hedeflerin aynısını Rusya da gütmektedir.Onun için TC devletini korumak ve yüceltmek her Türkün birinci vazifesi olması gerekmez mi, İyi düşünmek lazım! Geçmişten ders almak lazım !

Müslüman akıllı ve uyanık olmalı. Osmanlı deyince; Türk, Arap, Bulgar, Sırp, Rum, Ermeni, Yahudi, Yunan, Bulgar, Arnavut vb azınlıklar demektir. Çünkü hepsi 'Osmanlıyız' derdi ama Türkler hariç diğer çoğu Emperyallerin etkisi ile ihanetlerine de devam ederlerdi... Bu azınlıkların hepsi 'Biz de Osmanlıyız' derdi ama içlerinden de Osmanlı'yı batırmak için sinsi planlar kurarlardı! Osmanlı, ayrıca bir aile sülalesidir. Bu sülale de Türk'tür. Fakat sonradan yabancı hatunların özellikle Orhan Bey'den sonra sarayda padişahlarla evlenmesi ile saray nesli allak bullak olmuştur. Onun içindir ki biz gerçek Türkler, Osmanlı değil de 'Biz Türküz' dersek daha yerinde olacaktır.

Şimdi diyenler olacaktır, Osmanlı deyince daha geniş  kapsamlı bir coğrafya ve  topluluklar akla gelir ve çok bir güç oluşur. İlk bakışta öyle görünüyor ama Osmanlı bunu denedi ve olan sadece Türkler'e oldu. Binlerce Türk evladı cephelerde savaşıp ölürken, azınlıklar Osmanlı sınırları içinde keyfinde, ihanetinde idiler. Bunların en başında da Arap kardeşleri görebilirsiniz! Zaten Osmanlı Devleti; bu Osmanlıcılık akımı ile birlikte, devleti ele geçiren, her noktaya giren ajanlar sayesinde içten ve dıştan devleti kemiren azınlıklar ve cahil yöneticiler yüzünden bugünkü gibi Emperyalistler tarafından kullanılması ile iç ve dış hainler sayesinde, Osmanlı Devleti zayıflatılmış ve çökertilmişti.

Allah'tan M Kemal Atatürk ve arkadaşları ortaya çıktı ve Türk Milleti; İngiliz, Fransız, Yunan, Rus, İtalyan, Alman ve içimizdeki hainlere uşak olmaktan kurtuldu. Ülke içinde sinen, saklanan bir çok hain şimdi hortladı ve bir kısmı dini, bir kısmı Osmanlıcılığı, bir kısmı tarikatları, bir kısmı ekonominin bozukluğunu, bir kısmı adaletsizlikleri, bir kısmı faşizmi, bir kısmı komünizm gibi ideolojileri vb kullanarak, şimdi son tahlilde Türk kelimesini ve TC ibarelerini de kaldırarak TC Devletini yıkmaya çalışıyorlar. Bugünkü mücadele parti mücadelesi değildir, TC Devleti'nin var ve yok olma mücadelesidir. Bizler gibiler, partici ve siyasetçi değil, yeniden Milli Mücadele uğraşı veren Türk Milliyetçileriyiz - Cumhuriyet'in koruyucularıyız. TC Devleti'nin yıkılmaması için canını seve seve verebilen ve her türlü emperyalizme karşı çıkan vatan evlatlarıyız. Türk Milleti bunu bilmelidir ve bu ülke üzerindeki oynanan oyunları bu millet Atatürk gibi yeniden ayağa kalkarak bozmalıdır!

Saygılarımla...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.